Poradna

Proč si stále více lidí pořizuje nástěnná svítidla? Objevte jejich kouzlo
17.5.2017

Proč si stále více lidí pořizuje nástěnná svítidla? Objevte jejich kouzlo

Nástěnná svítidla zdobí více a více stěn. Všimli jste si? Není se čemu divit, mají spoustu výhod. Některé si v našem článku probereme a přidáme vám pár tipů na to, jaká nástěnná svítidla by mohla zdobit i vaše zdi.


3 termíny, které byste měli při nákupu svítidel znát
13.4.2017

3 termíny, které byste měli při nákupu svítidel znát

Chystáte se na nákup osvětlení? Pak se pojďte seznámit s nejdůležitějšími zkratkami. Jejich pochopení vám usnadní výběr a ušetří peníze.


3.4.2017

Jaký vliv má barevné světlo na lidské tělo?

Cítíte se občas naštvaní, bez energie nebo v depresi? Možná si svítíte špatnou barvou světla. Pojďte se s námi podívat, jaký vliv má barevné světlo na naši psychiku.


27.3.2017

Jaká venkovní svítidla dokonale rozzáří vaši zahradu a ustojí i pěkný liják?

Čeká vás v nejbližší době výběr venkovního osvětlení? Dejte si pozor na to, aby splňovalo potřebné parametry. Poradíme vám, jak vybrat takové světlo, které obstojí téměř každou nepřízeň počasí. Čtěte pozorně.


14.3.2017

Průvodce při nákupu dokonalé lampy

Vstoupíte-li do světa lamp, budou vám oči přecházet. Z tolika tvarů, druhů a typů se vám snadno zatočí hlava. Žádný strach. Připravili jsme pro vás průvodce, který vám pomůže se mezi jednotlivými lampami zorientovat. Pojďte se s námi inspirovat.


13.2.2017

Keramické LED žárovky

Keramické LED žárovky jsou novou verzí v současnosti používaných LED žárovek s hliníkovým tělem.


13.2.2017

Svítidla společnosti Luxera

Svítidla slovenské společnosti Luxera, s.r.o. patří mezi nejprodávanější svítidla v našem e-shopu


13.2.2017

Kancelářská a průmyslová svítidla

Nevyhovující kancelářské, jakož i průmyslové svítidla mají často za následek zhoršené videní, bolesti hlavy a z toho vyplývající podrážděnost, znížení pracovní motivace a v konečném důsledku i znížení pracovního výkonu zaměstnanců. Každý zaměstnavatel by měl proto myslet i na svých zaměstnanců a měl by im dopřát takové pracovní prostředí, které bude jejich pracovní výkon maximalizovat.


13.2.2017

Dekorační lampy

Chybí Vám doma dekorace, která by dodala Vašim místnostem nový rozměr? Nebo chcete oživit Vašu zahradu? Vhodní dekorací se můžou stát i svítidla


6.2.2017

Světové trendy v osvětlení pro rok 2017

Pošilháváte po pěkném osvětlení, které by dokonale zútulnilo váš domov? S výběrem vám poradíme. Trochu jsme zapátrali a našli trendy pro rok 2017. Nechte se inspirovat.

Platobne metody