Stropní svítidla a lampy

Stropní svítidla mají dvě základní formy. Tu první mnozí nazývají lustrem, protože visí ze stropu a zasahuje do prostoru, kterému tak dává nový rozměr osvětlení. Druhou formou jsou svítidla, která jsou celým svým tělem připevněna ke stropu a do prostoru vyčnívají jen minimálně. Stropní svítidla a lampy jsou elegantní součástí každé místnosti. Jsou stylovým doplňkem, který si můžete koupit nejen v moderním jednoduchém, ale i extravagantním či rustikálním provedení. Stropní svítidla a lampy jsou základem osvětlování každé místnosti.

V případě pořizování lustru si nezapomeňte vše přeměřit, abyste posléze nebyli nepříjemně překvapeni jeho velikostí, která by vám neumožňovala volný průchod pokojem. Podle velikosti interiéru pak volte počet zdrojů světla. Mnoho lustrů, ale i stropních lamp, může mít jednu, ale také více žárovek. Před instalací a výběrem konkrétního stropního svítidla si také nezapomeňte přečíst 9 nejčastějších chyb týkajících se osvětlení.

V případě, že u vás hraje roli také cena, neztrácejte čas a podívejte se přímo do kategorií Levná stropní svítidla nebo naopak Luxusní stropní svítidla. Do interiérů, které se špatně odvětrávají, doporučujeme pořídit lustr s ventilátorem. Kromě ceny je u stropního osvětlení podstatný také design, protože tvoří nedílnou součást celého interiéru. U nás v e-shopu si vyberete jak moderní, až futuristická osvětlení, tak antique a rustikální lustry a lampy, nebo klasická, jež nepoutají příliš pozornosti. V případě jakýchkoli nejasností při výběru osvětlení nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince nebo v online chatu.

Platobne metody