Designová svítidla a lampy

-13%
Doprava zdarmaŽárovky součástíZáruka 5 let
LUXERA SPHERA 46057

LUXERA SPHERA 46057

-13%
DoporučenéDoprava zdarmaŽárovky součástíZáruka 5 letVystaveno v showroome v Bratislavě
LUXERA BAIKO 1548

LUXERA BAIKO 1548

-13%
Doprava zdarmaZáruka 3 roky
PREZENT TRION 46073

PREZENT TRION 46073

Chcete v některé místnosti vytvořit příjemnou a zároveň intimní atmosféru? Pomůže vám v tom správné osvětlení. Sáhnout můžete například po některém z našich designových svítidel. Nabízíme vám skutečně široký výběr nejrůznějších stylů, ve kterém si vybere si každý. Vždy myslete na to, že vám vaše nové designové svítidlo nebo lampa musí ladit ke zbytku interiéru. Pokud u vás doma například dominuje dřevo, hledejte tento prvek také na novém designovém svítidle i lampě.

Pokud rádi čtete, pořiďte si lampu s ohebným krčkem. To vám umožní si světlo nasměrovat přímo na knihu. Mnoho našich designových světel a lamp má také stmívač, který se hodí k regulování intenzity osvětlení, nebo dálkové ovládání, pokud zrovna nemáte vypínač na dosah ruky. Kromě vzhledu dbejte při výběru designové lampy také na základní pravidla, kterých je dobré se řídit, abyste byli s novou lampou maximálně spokojeni.

V naší nabídce naleznete moderní i retro kousky od značky Prezent nebo křišťálové a skleněné lampy Luxera a mnoho dalších. Při výběru designu lampy je rozhodující první dojem. Měli jste při prvním pohledu na lampu nějaké, byť jen malé, pochybnosti? Raději zvolte jiný produkt. Pokud potřebujete s výběrem konkrétní lampy poradit, kontaktujte naše specialisty, rádi vám se vším pomohou.

 
Platobne metody