LED žárovky

 LED světelné zdroje se považují za novinku a výdobytek 21. století. Pravdou však je, že první LED-ka byla vytvořena již v 60-tých letech, byla rudé barvy a využívala se jako indikátor v různých aplikacích. Dokud se ale LED žárovky dostaly ke konečnému spotřebiteli, trvalo to několik desetiletí. Tato technologie se neustále inovuje, důsledkem čeho jde pořád o novinku, která si velice přesvědčivě razí cestu do domácností a komerčních prostor. 

 
A že se není čemu divit, vždyť hlavní výhodou LED žárovek, je několikanásobné snížení spotřeby elektrické energie a tedy i Vašich nákladů. Spotřebovanou elektrickou energii rovněž velice efektivně proměňuje na světelnou – až 90 % (klasické žárovky proměňují jenom 3 – 5 % elektrické energie na světelnou) a jejich životnost se pohybuje mezi 25 000 – 50 000 hodin. K zahození není ani jejich snadná ovladatelnost a výsledkem je pak vysoký komfort dosáhnutý při nízkých nákladech. Vyzkoušejte LED žárovky i Vy a přesvědčte se o jejich výhodách sami.
 
Ačkoliv považujeme LED žárovky za top, mezi současně dostupnými světelnými zdroji, rozhodli jsme se do naší nabídky zařadit také halogenové a úsporné žárovky, abychom Vám tak zajistili co nejširší nabídku nejenom svítidel, ale i světelných zdrojů.
Platobne metody