Stolní lampy

Žijeme v době, kdy náš zrak namáháme více než kdykoliv předtím. Ať už se jedná o práci na počítači, sledování televize nebo studováním velkého množství materiálů. Dopřejte proto svým očím dostatečné množství světla. Naše stolní lampy vám v tomto ohledu spolehlivě pomohou.

Zejména při práci na počítači nebo psaní je stolní lampa nezbytností. Místnosti, kde by neměla stolní lampa rozhodně chybět, jsou zejména dětské pokoje a pracovny. Vyberte si z naší široké nabídky a šetřete zrak nejen sobě, ale i svým dětem. Pamatujte při tom na základní pravidla při výběru stolní pracovní lampy. Jedním z hlavních kritérií by měla být flexibilita lampy, abyste si ji mohli nastavit podle potřeby a aby „rostla“ s dětmi. Důležitý je také typ stínidla. Tam, kde vám stačí tlumenější světlo, vybírejte stolní lampu s tmavším a větším stínidlem a naopak tam, kde potřebujete jasné osvětlení, postačí světlejší stínidlo.

Co se týká designu lampy, u nás nejste ničím omezování. Vybírejte mezi moderními a minimalistickými typy, stejně jako mezi klasickými a retro stolními lampami. Do prostorů, kde je málo místa na lampu, využijete klipové stolní lampy a pokud často šmátráte po vypínači na kabelu, který není k nalezení, pořiďte si tentokrát lampu s dotykovým ovládáním. V případě nejasností ohledně výběr konkrétní lampy nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky nebo v online chatu.

 
Platobne metody