O nás

Hlavní obchodní činností internetového obchodu profisvitidla.cz je maloobchodní prodej osvětlení a světelné techniky na českém trhu. Zákazníci si přitom mohou vybrat jako z domácích, tak zahraničních značek, nabízíme přitom osvětlení jako pro domácnosti a zahradu, tak osvětlení kanceláří a průmyslových hal.

Mezi nejprodávanější svítidla patří rozhodně svítidla značky Eglo, Luxera, Prezent, Philips, Kolarz, či Orion. To však nejsou všechny značky, které naše společnost nabízí. Kromě těchto značek v našem e-shopu najdete i osvětlení značky Linea light, Fabas, Ma&De, Ideal lux a jiné.

Bohatou nabídku LED žárovek a intelightních LED žárovek Philip HUE naleznete v sekci LED žárovky. V této sekci Vám nabízíme také LED pásky a profili z hliníku a jiné příslušenství.

Proč nakupovat na profisvitidla.cz:

  • Kromě široké nabídky svítidel a světelných zdrojů se snažíme našim zákazníkům poradit při jejich výběru a vytvoření objednávky.
  • Naši pracovníci jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy a případně potřebnou informaci prověří přímo u dodavatele. Zeptat se je můžete online přes naši stránku www.profisvitidla.cz, telefonicky na čísle +420 728 329 805 nebo e-mailem: info@profisvitidla.cz
  • Nakoupit u nás se vyplatí! Už za Váš nákup v hodnotě 4 500 Kč s DPH Vás odměníme 3% slevou a to jenom začínáme. Seznam slev naleznete ZDE.
  • Nakupte u nás za 2 001 Kč, vyberte si jako způsob platby převod na účet a dopravu kruýrem máte ZDARMA, doprava přes Zásilkovnu je ZDARMA již od 1001 KČ (platba převodem na účet). Více o podmínkách dopravy ZDE
  • Na zakoupené svítidla Vám automaticky prodloužíme záruku na 3 roky, více se dozvíte ZDE
  • Vaše reklamace se vždy snažíme vyřešit co nejrychleji.
  • Možnost nákupu bez DPH pro všechny firmy registrované za platbu DPH v České republice

Internetový obchod profisvitidla.cz je tu pro Vás, aby Vám pomohl najít to správné svítidlo pro Váš domov, zahradu či kancelář.

Přejeme Vám příjemné nakupování přes www.profisvitidla.cz

Platobne metody