O nás

Internetový obchod profisvitidla.cz se zabývá maloobchodním prodejem osvětlení a světelné techniky na českém trhu. Zákazníci si mohou vybrat jak z domácích, tak i zahraničních značek. Nabízíme osvětlení pro domácnosti, na zahradu, osvětlení do kanceláří a průmyslových hal.

Mezi nejprodávanější svítidla patří svítidla značky: Luxera, Prezent, Philips, Kolarz, Azzardo, či Orion. To však nejsou všechny značky, které naše společnost nabízí. Kromě nich v našem e-shopu najdete i osvětlení značek Linea light, Fabas, Ma&De, Ideal lux a dalších.

Bohatou nabídku LED žárovek a inteligentních LED žárovek Philip HUE naleznete v sekci LED žárovky. V této sekci Vám nabízíme také LED pásky a profily z hliníku a jiné příslušenství.

 

Proč nakupovat na profisvitidla.cz:

  • Kromě široké nabídky svítidel a světelných zdrojů se snažíme našim zákazníkům poradit při jejich výběru a vytvoření objednávky.
  • Naši pracovníci jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy a případně potřebnou informaci prověří přímo u dodavatele. Zeptat se jich můžete online přes naši stránku www.profisvitidla.cz, telefonicky na čísle +420 511 146 642 nebo e-mailem: info@profisvitidla.cz
  • Nakoupit u nás se vyplatí! Každej měsíc přicházíme s bombastickýma slevama!!! Seznam slev naleznete ZDE.
  • Nakupte u nás za 2 001 Kč, vyberte si jako způsob platby převod na účet a dopravu kruýrem máte ZDARMA, doprava přes Zásilkovnu je ZDARMA již od 2001 KČ (platba převodem na účet). Více o podmínkách dopravy ZDE
  • Na zakoupené svítidla Vám automaticky prodloužíme záruku na 3 roky
  • Vaše reklamace se vždy snažíme vyřešit co nejrychleji.

 

Internetový obchod profisvitidla.cz je tu pro Vás, aby Vám pomohl najít to správné svítidlo pro Váš domov, zahradu či kancelář.

Přejeme Vám příjemné nakupování.

 

Platobne metody