Bodová světla

Do některé místnosti se hodí víc závěsná svítidla a lustry, jinde by ale nemusely působit tím správným dojmem, a hlavně by nemusely poskytovat dostatek světla. Proto je někdy vhodnější zvolit jako zdroj světla bodová svítidla. V naší nabídce máme bodová stropní svítidla, podhledová svítidla vhodná na zabudování do sádrokartonového stropu, ale také v této kategorii svítidel najdete i bodová nástěnná svítidla, s nimiž docílíte osvětlení přesně podle vašich představ.

Bodová světla umožňují velice flexibilní nasvícení prostoru, jsou cenově dostupné, a navíc nezabírají příliš mnoho prostoru. Podle rázu interiéru se mohou instalovat vlastně do každé místnosti. Vhodně osvětlí kuchyňskou linku, koupelnu, obývací pokoj, nebo podsvítí schodiště, abyste v noci nezakopli. Vzdálenost bodových světel by se měla odvíjet od svítivosti jejich žárovek, ale také od typu místnosti, protože každá potřebuje jinou intenzitu osvětlení.

Tato intenzita se značí v jednotkách lux. Nad pracovním stolem by proto měla být intenzita světla okolo 300 luxů, naopak na chodbě postačí zhruba 50 luxů. Vyberte si z naší široké nabídky bodových svítidel v nejrůznějším stylu a vytvořte si v interiéru pomocí bodovek příjemné prostředí. Pokud byste si nevěděli výběrem rady, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Platobne metody