Stojanoví lampy a svítidla

Stojanové lampy a patří mezi oblíbená designová svítidla. Chcete osvětlit nejtmavší kout v bytě? Posvítit si na stránky své oblíbené knížky? Využijte stojanové lampy. Po náročném dni v práci by se z vašeho interiéru měla stát oáza klidu. A co je pro takové místo důležité? Správně zvolená svítidla. Centrální stropní osvětlení unaveným očím příliš nesvědčí. Zkuste to raději se stojanovými lampami. Vyberte si z naší široké nabídky svítidel přesně to, které vám zpříjemní každý večer. Stane se dokonalou a šikovnou součástí dětského pokoje, pracovny i ložnice.

Co se týče stojacího osvětlení, zaměřte se při výběru především na jeho výšku, materiál a rozpětí světla, které poskytuje. Protože v obývacím pokoji pravděpodobně využijete větší osvětlení než v ložnici nebo v dětském pokoji a výška by měla být tak akorát pro čtení vaší oblíbené knihy. Správně zvolený materiál stojací lampy vám poskytne sladěný dojem a útulnou atmosféru celého interiéru.

V našem katalogu najdete jak stojací svítidla a lampy z přírodních materiálů, jako je dřevo, nebo lampy z moderních kovů. Vybrat si můžete lampy s jedním zdrojem světla nebo s více žárovkami pro rozložení osvětlení a také lampy se stmívačem, který umožňuje regulovat intenzitu osvětlení. Podle rázu vašeho interiéru pak také vybírejte robustnost samotné lampy. Ta by neměla z interiéru příliš vyčnívat, zároveň i ona je designovým doplňkem, který ho utváří, a proto by měla zaujmout. 

 

Platobne metody