Světla do obýváku

Obývací pokoj je místo kde se setkává celá rodina. Abychom se v tomto prostoru společného setkávání cítili dobře, potřebujeme k tomu i vhodné osvětlení. To by nemělo být příliš slabé, aby nás neuspávalo, ale ani příliš ostré, abychom neměli pocit, že jsme na výslechu. Dokonalou atmosféru vám jistě pomohou dotvořit naše obýváková svítidla, v jejichž rámci najdete dekorační stojanové a stolní lampy, klasická stropní svítidla, lustrová obýváková svítidla a nástěnná a závěsná obýváková svítidla.

Ať už se jedná o stolní lampu, lustr nebo stropní svítidlo, měli byste se držet designové kompaktnosti, aby váš obývací prostor působil jednotně a vy jste se v něm cítili příjemně, nikoli rušeně. Podle toho vybírejte typ materiálu svítidla i jeho velikost. Abyste se vyvarovali omylu při nákupu vaší nové lampy, přečtěte si před tím náš článek 6 věcí, na které byste si měli dát pozor při výběru při výběru svítidel.

Je váš domov zařízený spíše v rustikálním a retro stylu? Zaměřte se na sérii produktů Prezent Nostalgia. Pokud máte interiér spíše v moderním stylu, zaměřte se na svítidla od výrobce Luxera. Podle požadované intenzity světla si poté zvolte svítidlo buď s jedním, nebo s více „svícny“. Pokud si výběrem nebudete jistí, neváhejte kontaktovat naše specialisty na zákaznické lince, nebo nám napište do online chatu.

Platobne metody