Svítidla a osvětlení do koupelny

Koupelna je prostor, ve kterém tráví někdo z nás delší, někdo kratší čas, výběr správných koupelnových svítidel by však nikdo z nás neměl podceňovat. Vlhkost v koupelně je totiž hlavně v době koupele velmi vysoká, což by svítidlům bez IP krytí nemuselo prospívat. Vyberte si proto z naší nabídky koupelnových stropních a nástěnných svítidel s IP krytím nejlépe od IP44.

V našem katalogu si vyberete koupelnová nástěnná svítidla nad zrcadlo i stropní svítidla do koupelny. Nezapomínejte, že i v koupelně by světla měla ladit s interiérem, proto pokud máte v koupelně oblé hrany, vybírejte spíše kulatá svítidla, pokud spíše ostré, podívejte na hranaté lampy. Abyste se vyvarovali zásadních chyb při instalaci a výběru osvětlení ještě před koupí, přečtěte si také článek z naší poradny 6 věcí, na které byste si měli dát pozor při výběru svítidel.

V koupelně má samozřejmě samotné světlo spíše funkční nežli estetickou roli, proto jsou designově méně nápadná. I zde máte ale z čeho vybírat. Některá světla jsou robustnější, některá naopak více minimalistická. Pokud byste si s výběrem světla do koupelny nevěděli rady, neváhejte kontaktovat naše specialisty na zákaznické lince nebo v online chatu.

Platobne metody