VINTAGE svítidla

Dodejte svému domovu trendy lesk s vintage svítidly. Tento čím dál tím populárnější styl využívá to nejlepší z designu minulých dob. Zkrášlete si svůj obývací pokoj nebo kuchyni rustikálním lustrem a vytvořte atmosféru venkovského obydlí někde ve slunečném Toskánsku. Klasický vzhled lustrů nebo lamp nezapomeňte doplnit LED žárovkami pro úsporu elektrické energie. Dosáhnete tak ideálního spojení minulosti a budoucnosti – krásy i skvělého výkonu.

Přemístěte se pomocí vintage svítidel v čase. Právě zavěšen lustr, elegantně a vkusně visací ze stropu, se hodí k vyčarování speciální atmosféry nejvíce. Široký výběr materiálů, velikostí a vzorů je zárukou toho, že si vyberete právě takový vintage lustr, jaký se vám do vašeho příbytku hodí nejvíce. Vzpomněli jste si na lustr v domě u prarodičů a chtěli byste oživit své vzpomínky z dětství? Nebo jste byli na prohlídce v zámeckých komnatách, popřípadě jste si odnesli skvělý nápad z galerie designu?

Ať je to tak či onak, u nás najdete vintage lustry, které ideálně zapadnou do vaší představy. V nabídce najdete svítidla od firem Eglo, Ideal či Massive. Pokud cítíte, že byste si chtěli nechat poradit od zkušených profesionálů, klidně nás kontaktujte. Rádi vám při výběru pomůžeme.

Platobne metody
Zvolte svou zemi: