VINTAGE svítidla

Dodejte svému domovu trendy lesk s vintage svítidly. Tento čím dál tím populárnější styl využívá to nejlepší z designu minulých dob. Zkrášlete si svůj obývací pokoj nebo kuchyni rustikálním lustrem a vytvořte atmosféru venkovského obydlí někde ve slunečném Toskánsku. Klasický vzhled lustrů nebo lamp nezapomeňte doplnit LED žárovkami pro úsporu elektrické energie. Dosáhnete tak ideálního spojení minulosti a budoucnosti – krásy i skvělého výkonu.

Přemístěte se pomocí vintage svítidel v čase. Právě zavěšen lustr, elegantně a vkusně visací ze stropu, se hodí k vyčarování speciální atmosféry nejvíce. Široký výběr materiálů, velikostí a vzorů je zárukou toho, že si vyberete právě takový vintage lustr, jaký se vám do vašeho příbytku hodí nejvíce. Vzpomněli jste si na lustr v domě u prarodičů a chtěli byste oživit své vzpomínky z dětství? Nebo jste byli na prohlídce v zámeckých komnatách, popřípadě jste si odnesli skvělý nápad z galerie designu?

Ať je to tak či onak, u nás najdete vintage lustry, které ideálně zapadnou do vaší představy. V nabídce najdete svítidla od firem Eglo, Ideal či Massive. Pokud cítíte, že byste si chtěli nechat poradit od zkušených profesionálů, klidně nás kontaktujte. Rádi vám při výběru pomůžeme.

Platobne metody