Rustikální svítidla

Učarovala vám móda a design časů minulých? Nese se interiér vašeho domova, chalupy, restaurace nebo hotelu v historickém duchu? Pak s ním nezapomeňte sladit i osvětlení – rustikální svítidla skvěle dotvoří styl interiéru a zároveň vhodně osvětlí prostor. Stejně, jako jsou doplňky důležitou součástí dámského i pánského outfitu, jsou svítidla šperkem pokoje. Mohou být její dominantou nebo pouze funkční a ladící součástí. Nezapomeňte proto pořídit rustikální svítidla a vneste do svého interiéru závan starých časů. Výsledný efekt bude dokonalý.

Pokud mluvíme o světlech rustikálního, tedy venkovského, typu, většinou se jedná právě o dominantu interiéru. Mezi hlavní styly těchto svítidel patří mozaika, stínidla tvarovaná do květin nebo například svícny. Dominují zde odstíny hnědé, zlaté, bílé a krémové. Pro váš výběr je určující, kde se rustikální svítidlo bude nacházet. V našem katalogu najdete jak lustry, tak stolní rustikální lampy, tak nástěnná svítidla ve venkovském stylu, například do ložnice nad postel.

S koupí rustikálního světla u nás navíc ve většině případů získáte prodlouženou záruku a dopravu zdarma. Na vás je pouze vybrat to správné. Pokud si nevíte rady s výběrem konkrétního stylového osvětlení, zeptejte se nás na cokoli, naši odborníci vám rádi pomohou.

Platobne metody