Dětské lampy a svítidla - osvětlení do dětského pokoje

Proměňte pokoj vaší ratolesti v hravou pohádkovou říši. Nemusíte kupovat speciální dětský nábytek. Stačí jednoduché nadčasové zařízení a veselá svítidla. Pro bezproblémový vývoj a ochranu zraku je důležité správné umístění dětských svítidel. Jedno centrální stropní svítidlo rozhodně nestačí. Při psaní domácích úkolů nebo čtení si totiž školák stíní vlastním tělem nebo knihou. Doplňte proto lustr nebo barevné závěsné svítidlo o dětskou stolní lampu.

Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních svítidel do dětského pokoje od prvotřídních výrobců EGLO, Prezent, Luxera, Massive a Philips. Pečujte o zdraví očí vašeho dítěte a současně mu dopřejte radost z barevného dětského pokoje, který si zamiluje. Vždy dbejte na to, aby dětská lampa či lustr vydávali dostatek světla a také na to, aby něco vydrželi. Rodiče si velmi chválí, když se dá dětská lampa pevně přichytit k desce stolku, a když se dá flexibilně nastavit. V naší nabídce najdete jak lampičky a lustry pro nejmenší, tak svítidla pro starší děti s motivy populárních filmů i lampičky s neutrálním vzhledem, které mohou dítě provázet celé dětství až do dospělosti.

Abyste vybrali ideální lampičku pro vaše dítě, přečtěte si 9 nejčastějších chyb týkajících se osvětlení nebo další články z naší poradny. V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat naše specialisty na zákaznické lince. Rádi vám pomohou s výběrem toho správného osvětlení přesně pro vaše potřeby.

 
Platobne metody