Luxusní světla do obývacího pokoje

Toužíte svůj obývací pokoj pozvednout o úroveň výš? Dodat mu lesk a eleganci? Prohlédněte si naše luxusní světla do obývacího pokoje. Určitě vám některé z nich padne do oka. Na své si přijdete v případě, že dáváte přednost moderním designovým věcem, ale i tehdy, pokud vaše srdce bije pro retro styl. Luxusní světla do obývacího pokoje vybírejte vždy s ohledem na zbytek interiéru a ostatní doplňky.

Připravte se na to, že s luxusním osvětlením se celý dojem z obývacího pokoje změní. Přizpůsobte tomu i zbytek místnosti. Už na první pohled výrazná svítidla se totiž s velkou pravděpodobností stanou dominantou místnosti. Ta by měla být v obýváku jen jedna, pokud tedy máte v místnosti ještě jiný výrazný designový prvek, zvažte jeho přemístění jinam. Záleží však samozřejmě na konkrétním případě. Postavit luxusní světlo v obýváku do středu pozornosti se však rozhodně nemusíte obávat.

Hlavní osvětlení si zvolte především podle výšky vašich stropů. Do vyšších místností můžete umístit lustr. Ten by nikdy neměl překážet ani tomu nejvyššímu členu vaší rodiny. Do nižších místností zvolte raději nástěnná svítidla. V případě, že budete chtít s výběrem luxusních světel do obýváku poradit, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme.

Platobne metody