Stolní lampy do obýváku

Stolní lampy v obýváku jsou na tom stejně jako stojanové lampy. Obě mají v obývacím pokoji důležitou roli vkusného doplňku, který má příchozí zaujmout, ale nebít příliš do očí. V obou případech se také jedná jak o funkční doplněk, tak o dekoraci. Pokud se rozhodnete pro stolní i stojanovou lampu, nejlepší je zvolit stejnou sérii. Tím vytvoří příjemnou harmonii a budou jedna druhou doplňovat.

Stolní lampu umístěte v obývacím pokoji do vhodné vzdálenosti od konferenčního stolku, případně pohovky. Zajistíte si tak příjemné osvětlení pro čtení i posezení s přáteli. Rozhlédněte se také po pokoji, abyste si udělali jasno ve stylu, ve kterém by se měl nést i samotný design stolní lampy. V katalogu Profisvítidel najdete vintage lampy, moderní i futuristické lampy, nebo třeba stolní lampy v rustikálním stylu. Výběr je jen na vás.

Pokud chcete stolní lampu sladit se stojací, podívejte se na náš výběr stojacích lamp a svítidel. V případě dotazů se neváhejte podívat do naší poradny, kde vám poradíme s výběrem lamp a svítidel do různých typů pokoje, nebo vám také povíme, jaké termíny je dobré při nákupu osvětlení znát. Pokud chcete poradit s konkrétními dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Platobne metody