Stolní lampy do ložnice

Osvětlení ložnice se často odbaví koupí jednoho hezkého lustru. To je ale chyba. Když si uvědomíte, co v ložnici chcete dělat, je to především spát nebo si před spaním číst v posteli, případně se dívat na televizi či jinou obrazovku. Pro zdravý spánek je potřebná tma, při čtení byste si samotnou knížkou stínili a v případě sledování obrazovky je důležitý ještě druhý zdroj světla. V případě ložnice tedy centrální stropní svítidlo slouží spíše jako orientační osvětlení. Užitečnější je pořídit si kromě hezkého lustru kvalitní lampičku na noční stolek, která dobře osvětlí stránky knih i blízké okolí postele.

Hodí se i jiné lokální osvětlení, jako třeba šikovné nástěnné nebo i stojanové svítidlo. Dobrou pomůckou je propojit lokální svítidlo s vypínačem u dveří do pokoje – nestane se vám tak, že při vstupu do ložnice klopýtnete a do něčeho narazíte. Navíc nemusíte být oslněni velkým světlem. Vyberte si z naší široké nabídky lamp do ložnice.

Přečtěte si před nákupem konkrétní lampy náš Průvodce při nákupu dokonalé lampy nebo další užitečné články v naší poradně. Pokud si stále nevíte s výběrem té správné stolní lampy do ložnice rady, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku.

Platobne metody