Stolní pracovní lampy

Vhodnou volbou stolní pracovní lampy ve velké míře ovlivníte zdraví svého zraku. Správný druh světla, správné umístění, správný náklon. To jsou všechno věci, na kterých záleží. Nepodceňujte ani výběr stolní pracovní lampy k počítači. Vaše oči vám za to poděkují. V dnešní době už jsou tak dost namáhané kvůli nejrůznějším blikajícím obrazovkám. Proč jim ještě přitěžovat špatně zvolenou lampou k počítači?

Co se týče designu stolních pracovních lamp, nejste vázáni žádnými omezeními. Náš výběr obsahuje lampy sytých výrazných barev, stejně jako tlumenější a nenápadnější svítidla. U stolních pracovních lamp je pak velmi důležitá jejich variabilita. Je nezbytné, aby lampa měla posuvný „krk“ a nastavili jste si ji tak, aby světlo obsáhlo celou pracovní plochu a zároveň vás neoslňovalo. Mnohdy si také můžete zvolit, jestli vám nevadí spínač na kabelu, nebo zvolíte moderní variantu dotykového ovládání.

Pokud si nevíte rady, jaký typ stolního pracovního osvětlení je pro vás vhodný, naši odborníci vám rádi poradí a doporučí vám výrobek právě pro vaše potřeby. Zvolit si můžete retro i moderní styl, dekorační i praktické klipové lampy. Konečný výběr pracovní lampy nebo lampy k počítači je přeci jen na vás.

Platobne metody