Retro lampy

Retro lampy a retro lustry najdete snad ve všech domácnostech, které se paradoxně zajímají o moderní trendy. Světla v tomto stylu vytvoří dokonalou atmosféru pohody a klidu dávných časů. Retro lampy zaručeně vzbudí zájem také u vašich hostů. Stejně tak to bude také v případě, že vám bude na stropě viset některý z našich krásných retro lustrů. Retro lampy a retro lustry dají vašemu bytu duši.

Co se týče provedení, můžete si v našem e-shopu vybrat mezi nejrůznějšími vzory, materiály i počty zdrojů světla v lustru. Retro lampy navíc zdaleka nemusí být drahou záležitostí. Pokud se vám líbí retro design, Kolarz Nonna je pro vás jako stvořená. Pokud preferujete více inovativní retro, dejte šanci Globo Sassari. Náš výběr retro lamp zahrnuje produkty od osvědčených značek Prezent, Orion, Kolarz a dalších.

Veškeré naše lustry a lampy z řady retro vám navíc zašleme zcela zdarma a s prodlouženou zárukou. Lampu vybírejte koncepčně, aby vkusně dotvářela styl vašeho interiéru, ale myslete také na funkčnost a velikost prostoru, podle kterého je třeba nastavit intenzitu osvětlení. V případě jakýchkoli nejasností vám pomůže naše poradna nebo naši specialisté, kteří vám rádi s výběrem poradí.

Platobne metody