PHILIPS HUE

Philips Hue je velmi jednoduché nastavit a ovládat. Vše co potřebujete je Starter Kit nebo samostatný Bridge a Philips Hue aplikaci na svém smartphonu. Pokud je máte, můžete začít.
Bridge je srdcem Philips Hue systému, který spojuje vaše chytré zařízení se světly Philips Hue. Na jeden Bridge můžete připojit až 50 Philips Hue světel a příslušenství. Díky spojení přes Wi-Fi router budete propojen s celým světem. To vám umožní ovládat světla, i když jste mimo domov.
poznejte novou Philips Hue aplikaci navrženou pro vás, váš domov a každodenní život. Čtěte dál a objevte některé ze základních změn, které jsme udělali. Tak neváhejte a pojďte do toho. Stahujte a pohrajte se s ní. Rozsviťte svůj život světlem!
Světlo je víc, než jen osvětlení. Proto jsme vytvořili Philips Hue, váš systém bezdrátového osvětlení. Produkt navržený pro vás, váš skutečný život a jeho možnosti. Rozsviť svůj život světlem!
Vždy můžeš rozšiřovat svou Philips Hue rodinu. Jak jednou nastavíš systém Philips Hue, můžeš pokračovat a přidat až 50 Philips Hue žárovek, svítidel a dalších. Jen je zapoj do proudu a přidej je do systému přes aplikaci Philips Hue. Po tom, co tvá aplikace najde nový produkt, je můžeš pojmenovat nebo přidat do existující scény.

Platobne metody