Philips HUE žárovka white ambience 9.5W A60 E27

Philips HUE žárovka white ambience 9.5W A60 E27

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-20%

Cena

949,00 Kč

759,00 Kč s DPH

Ušetříte: 190,00 Kč


  • Skladem - Dodání do 48 hodin < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696548738

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1145

Parametre

Záruka3
Výška110
Závit / PaticeE27
Typ žárovkyLED
Spotreba9,5
Ekvivalent75
Lumeny806
Barva světla v Kelvinech2200-6500
Životnost25 000

Popis

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Dodejte si energii, soustřeďte se, čtěte a relaxujte se světlem
Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, ostražitost a každodenní rutinní aktivity. Pomocí aplikace můžete světlo optimálně přizpůsobit aktuálnímu momentu. Světlá Philips Hue vám pomáhají při dobíjení energie, soustředění, čtení a relaxaci. Změňte každodenní jednotvárnost na chvíle, které si můžete vychutnat. Pociťte ten rozdíl. Ciťte se lépe.

Probuďte se pozvolna s vaším osobním východem slunce
Usnadněte si vstávání a Probuďte se pozvolna, abyste každý den vstávali svěží. Philips Hue vám pomůže vstát z postele příjemným způsobem. Postupně se zvyšující intenzita světla vám zajistí pocit přirozeného vstávání se slunečním světlem - namísto nepříjemného vstávání na zvonění budíku.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel a 7 stmívacích spínačů Hue. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a promítají se přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Připravte se na svůj den
Vynechejte ranní kávu a připravte se na svůj den s chladným a jasným bílým denním světlem, které dodá energii vašemu tělu i mysli. Oceníte to ve chvílích, kdy se potřebujete nastartovat nebo vám pomalu dochází šťáva

Vychutnejte si perfektní čtení
Ponořte se na celé hodiny do svých oblíbených příběhů díky svítidlům Philips hue. Vytvářejí totiž to správné bílé světlo pro perfektní čtení.

Uvolněte se pomocí teplého bílého světla
Vyložte si nohy a uvolněte se při jemné záři bílého světla na dokonalé završení vašeho dne. Uvolňující bílé světlo vám pomůže rozptýlit se ve večerních hodinách a lépe se vyspat.

Zachovejte si pozornost
Zachovejte si pozornost s přesně vyladěným jasným bílým světlem. Je to nejlepší způsob, jak rychle a efektivně splnit každý úkol bez rozptylování - učení se na zkoušku, práci z domu nebo výběr toho správného oblečení.

Platobne metody