Bodová svítidla do koupelny

Koupelna patří mezi místa, kde je světlo nutností. Každý chce vypadat dobře, a proto jistě oceníte naše praktické bodovky do koupelny, s jejichž pomocí vychytáte každou chybičku na kráse. Bodovky do koupelny využijete do podhledu nebo osvětlení zrcadel. Vypadají vždy stylově a elegantně. Bodovky do koupelny jsou jedním z nejpraktičtějších druhů svítidel. Při koupi osvětlení do koupelny dbejte kromě designu také na bezpečnost – kvůli vysoké vlhkosti a častému kontaktu s vodou v místnosti vybírejte koupelnová svítidla s vyšší hodnotou IP kódu (minimálně IP 44).

Nezapomeňte, že bodová světla do koupelny musí také odolávat větší vlhkosti, případně vodě. Rozmyslete si také, jestli nechcete investovat do LED bodového osvětlení do koupelny, které vám může ušetřit mnoho starostí. LED osvětlení má velkou výdrž a je odolné, nehrozí u něj přehřátí a ke konci své dlouhé životnosti nezhasne okamžitě, ale jeho intenzita postupně klesá, takže máte dost času na zakoupení náhradního osvětlení.

Bodovky by od sebe měly být dostatečně vzdálené i v koupelně, aby světlo nebylo příliš ostré. Zvolit si také můžete různou intenzitu světla podle toho, kde potřebujete vidět jasně a kde postačí slabší osvětlení. Nebojte se výběru bodových světel do koupelny a přečtěte si v naší poradně o nejčastějších chybách a problémech týkajících se výběru osvětlení, případně nás neváhejte kontaktovat.

Platobne metody