Bodová LED světla

Bodová LED světla najdete v každé moderní domácnosti. Vypadají skvěle. Tento typ osvětlení je jednoduchý a elegantní. Každé místnosti, ale i konkrétní věci, dodá šmrnc a jas. Máte doma například obraz, kterým se chcete kochat každou chvilku, nebo ho ukázat všem návštěvám? Využijte bodová LED světla. Také se velmi hodí na osvětlení zrcadel. Od teď už vám nic neunikne.

Bodová LED světla můžete pořídit v kulaté, ve čtvercové, nebo ve verzi tzv. LED spotů, které mohou sestávat z jednoho až ze čtyř a více nastavovacích svítidel. Víc už tak v místnosti potřebovat nebudete. V katalogu Profisvítidel naleznete elegantní bodová světla, moderní i nenápadné bodovky, ale i takové, které si zachovávají tradičnější styl.

LED osvětlení skýtá veliké množství výhod. Od úspornosti, přes výdrž až po flexibilitu provedení. LED svítidla mají okamžitý náběh světla a nehrozí, že se o ně popálíte. Ke konci jejich dlouhé životnosti nepřestanou náhle svítit, ale postupně ubývají na intenzitě, máte tak dostatek času si toho všimnout a opatřit náhradní osvětlení. Inspirujte se v naší poradně články o správném výběru osvětlení a v případě dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit.

Platobne metody