Philips HUE žárovka white 9.5W A60 E27 2-set + DIM kit + Bridge

Philips HUE žárovka white 9.5W A60 E27 2-set + DIM kit + Bridge

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13%

Cena

4 369,00 Kč

3 799,00 Kč s DPH

Ušetříte: 570,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718696548691

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1144

Parametre

Záruka3
Závit / PaticeE27
Typ žárovkyLED
Spotreba9,5
Ekvivalent75
Lumeny806
Barva světla v Kelvinech2200-6500
Vyzařovací úhel180
Životnost25 000
Svítidlo s dálkovým ovladačemAno

Popis

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Dodejte si energii, soustřeďte se, čtěte a relaxujte se světlem
Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, ostražitost a každodenní rutinní aktivity. Pomocí aplikace můžete světlo optimálně přizpůsobit aktuálnímu momentu. Světlá Philips Hue vám pomáhají při dobíjení energie, soustředění, čtení a relaxaci. Změňte každodenní jednotvárnost na chvíle, které si můžete vychutnat. Pociťte ten rozdíl. Ciťte se lépe.

Probuďte se pozvolna s vaším osobním východem slunce
Usnadněte si vstávání a Probuďte se pozvolna, abyste každý den vstávali svěží. Philips Hue vám pomůže vstát z postele příjemným způsobem. Postupně se zvyšující intenzita světla vám zajistí pocit přirozeného vstávání se slunečním světlem - namísto nepříjemného vstávání na zvonění budíku.

Ovládejte své světla podle sebe
Připojte světla k přemostění Philips Hue a začněte objevovat nekonečné možnosti. Pomocí aplikace Philips Hue ovládejte světla přes smartphone nebo tablet, případně přidejte ke svému systému spínače na aktivaci světel. Nastavte časovače, upozornění, budíky a další funkce, abyste si mohli naplno vychutnat možnosti, které nabízejí světla Philips Hue.

Ovládejte světlo pomocí dodaného bezdrátového stmívací spínače Philips Hue
Ovládejte své svítidla Philips Hue i bez smartphonu nebo tabletu. Pomocí dodaného bezdrátového spínače můžete zapínat a vypínat svítidla, přepínat mezi 4 předvolbami světla a stmívat světlo na správnou úroveň jasu. Pomocí aplikace Philips Hue můžete spínač nakonfigurovat a přidat své oblíbené světelné scény Philips Hue. Instalace je rychlá, jednoduchá a bezproblémová. Spínač lze umístit kamkoliv pomocí šroubů nebo lepící pásky na zadní straně.

Připojení k nositelným zařízením
Připojte systém Philips Hue k vašim nositelným zařízením a využijte funkce, které vám pomohou v každodenním životě. Produkty Philips Hue se dokáží připojit k zařízením Apple Watch, Android wear, Pebble a k různým oblíbeným zařízením na sledování aktivity prostřednictvím služby IFTTT - například zařízením fitbol nebo Jawbone. Následně můžete automaticky zapínat světla při probuzení nebo po dosažení stanovené cílové délky spánku.

Kompatibilní s technologií Apple HomeKit a Works With Nest
Zařízení Philips Hue se dokáží připojit k jiným značkám a produktům, díky čemuž povyšují koncept propojené domácnosti na vyšší úroveň. Přátelé technologie Hue budou navzájem spolupracovat pro vaši domácnost. Technologie Philips Hue je kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Požádejte Siri o zapnutí světla nebo nastavte scény bez stisknutí jediného tlačítka. Díky aplikacím třetích stran můžete dokonce propojit vaše svítidla s jinými zařízeními s podporou technologie Apple HomeKit. Systém Philips Hue také funguje s technologií Nest, díky čemuž bude vaše domácnost praktická a pohodlná, ať se nacházíte kdekoli.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel a 7 stmívacích spínačů Hue. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a promítají se přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Platobne metody