PHILIPS HUE Single bulb E27 White A60

PHILIPS HUE Single bulb E27 White A60

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-20%

Cena

549,00 Kč

439,00 Kč s DPH

Ušetříte: 110,00 Kč


  • Skladem - Dodání do 48 hodin > 5 ks
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718696449578

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1139

Parametre

Záruka3
Výška110
Průměr61
Závit / PaticeE27
Typ žárovkyLED
Spotreba9,5
Ekvivalent75
Lumeny800
Barva světlaTeplá bílá
Barva světla v Kelvinech2700
CRI index podání barev80
Vyzařovací úhel180
Životnost25 000

Popis

Ovládejte vaše světla z kteréhokoliv místa
Vaše světla můžete ovládat na dálku z kteréhokoliv místa. Zkontrolujte, zda jste před odchodem z domu nezapomněli vypnout světla a zapněte je, pokud se zdržíte v práci. Díky technologii geofencing vás mohou světla dokonce přivítat po příchodu domů nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Naším cílem je zjednodušit váš život a poskytnout vám pocit jistoty inteligentním a užitečným způsobem.

Zaručené plynulé bezdrátové ztlumení
Zažijte zaručeno plynulé ztlumení s Philips Hue. Ne příliš světlé. Ne příliš tmavé. Tak akorát. Nejsou potřebné kabely, elektrikář ani instalace.

Nastavte plánované zapnutí světel pro snadnou automatizaci domácnosti
Součástí aplikace Philips Hue je funkce plánování, díky níž mohou světla Philips Hue vytvořit dojem, že jste doma, i když jste právě pryč. Nastavte světla, aby se zapnuli v přednastaveném čase a po vašem příchodu domů byly zapnuté. Dokonce můžete nastavit různé časy pro osvětlení jednotlivých místností. A také můžete světla nastavit, aby se během noci postupně vypnuli, takže si už nemusíte dělat starosti, zda jste nechali některé ze světel zapnuté.

Ovládejte své světla podle sebe
Připojte světla k přemostění Philips Hue a začněte objevovat nekonečné možnosti. Pomocí aplikace Philips Hue ovládejte světla přes smartphone nebo tablet, případně přidejte ke svému systému spínače na aktivaci světel. Nastavte časovače, upozornění, budíky a další funkce, abyste si mohli naplno vychutnat možnosti, které nabízejí světla Philips Hue.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Platobne metody