PHILIPS HUE Ambiance 5.5W GU10 EUR

PHILIPS HUE Ambiance 5.5W GU10 EUR

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-17,7%

Cena

1 092,00 Kč

899,00 Kč s DPH

Ušetříte: 193,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696598283

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1259

Parametre

Záruka3
Výška57
Průměr50
Závit / PaticeGU10
Typ žárovkyLED
Spotreba5,5
Ekvivalent25
Lumeny250
Barva světlaNeutrální denní bílá
Barva světla v Kelvinech2200-6500
CRI index podání barev80
Vyzařovací úhel160
Životnost15 000

Popis

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Probuďte se pozvolna s vaším osobním východem slunce
Usnadněte si vstávání a Probuďte se pozvolna, abyste každý den vstávali svěží. Philips Hue vám pomůže vstát z postele příjemným způsobem. Postupně se zvyšující intenzita světla vám zajistí pocit přirozeného vstávání se slunečním světlem - namísto nepříjemného vstávání na zvonění budíku.

Připravte se na svůj den
Vynechejte ranní kávu a připravte se na svůj den s chladným a jasným bílým denním světlem, které dodá energii vašemu tělu i mysli. Oceníte to ve chvílích, kdy se potřebujete nastartovat nebo vám pomalu dochází šťáva.

Vychutnejte si perfektní čtení
Ponořte se na celé hodiny do svých oblíbených příběhů díky svítidlům Philips hue. Vytvářejí totiž to správné bílé světlo pro perfektní čtení.

Uvolněte se pomocí teplého bílého světla
Vyložte si nohy a uvolněte se při jemné záři bílého světla na dokonalé završení vašeho dne. Uvolňující bílé světlo vám pomůže rozptýlit se ve večerních hodinách a lépe se vyspat.

Zachovejte si pozornost
Zachovejte si pozornost s přesně vyladěným jasným bílým světlem. Je to nejlepší způsob, jak rychle a efektivně splnit každý úkol bez rozptylování - učení se na zkoušku, práci z domu nebo výběr toho správného oblečení.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav nebo samostatným přemostěním a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Navrženy tak, aby seděla stejně dokonale jako standardní žárovka s paticí GU-10
Bílá ambientní žárovka Hue s paticí GU-10 je navržena jako dokonalé zpětně kompatibilní řešení, které dokonale splyne s vašimi objímkami, díky čemuž je tato žárovka šikovnou a energeticky úspornou alternativou k tradičním halogenovým bodovým lampám.

Platobne metody