Forma dopravy

V současnosti poskytujeme našim zákazníkům doručení jejich objednávky prostřednictvím kurýrní společnosti:

Dopravu v rámci České republiky zabezpečujeme prostřednictvím kurýrní společnosti UPS - InTime: Platba kartou není možná !

Cena dopravy se vypočítá podle hodnoty objednaného zboží a způsobu platby následovně:

  • Hodnota objednávky do 2000 Kč s DPH : 175,00 Kč s DPH
  • Hodnota objednávky od 2001 Kč s DPH : ZDARMA

Zásilkovna - více než 300 odběrných míst ČR

Zboží, které jste si u nás objednali Vám je možné doručit i na více než 300 odběrných míst společnosti Zasilkovna.cz.
Seznam těchto odběrných míst naleznete zde:Z-point.cz

A jak to funguje? Jednoduše! Vy si zvolíte odběrné místo, které Vám nejvíce vyhovuje, my Vám tam Vámi objednané zboží odešleme. Jakmile konkrétní odběrné místo naskladní Vaše zboží bude Vás kontaktovat. Vaši objednávku si tak můžete vyzvednout do max. 7 kalendářních dnů. Cena této formy dopravy se počítá nasledovně:

  • Hodnota objednávky do 1000 Kč s DPH : 75,00 Kč s DPH
  • Hodnota objednávky od 1001 Kč s DPH : ZDARMA
  • Přes společnost Zásilkovna lze zaslat balík do max. délky 70 cm a součet všech stran může být max. 120 cm. V případe, že Váš balík bude dosahovat větších rozměrů, budeme Vás o této skutečnosti informovať a domluvíme se s Vámi na doručení kurýrní společností.

UPOZORNĚNÍ!: Nepoškozenost a kompletnost zásilky si zkontrolujte IHNED po obdržení od pracovníka kurýrní služby. V případě poškození sepište s pracovníkem kurýrní služby zápis o poškození zásilky a nás prosím okamžitě kontaktujte. Poškození zboží musí být naši společnosti nahlášeno NEJPOZDEJI do 24 HODIN od převzetí zboží. POZDEJŠÍ NAHLÁŠENÍ VNEJŠÍHO POŠKOZENÍ ZBOŽÍ NEBUDE AKCEPTOVÁNO. Nepoškozený obal ještě nemusí znamenat, že i křehký obsah není poškozen!!!

Platobne metody