Nástěnná svítidla do koupelny

 Bez nástěnného svítidla nad zrcadlem si koupelnu nedovedeme ani představit. Jedná se o esenciální zdroj světla, který využíváme ráno i večer a často také před odchodem ven. Kromě toho, že musí správně posvítit na každodenní hygienu i kosmetiku, je nezbytné, aby splňovalo i další technické parametry. Nástěnné svítidlo nad zrcadlem v koupelně by mělo mít především vyšší stupeň ochrany vůči vodě a vlhkosti. Tato ochrana se označuje "IP" a v koupelně je vhodné mít svítidla s ochranou alespoň 21, ideální je IP 40 a IP 44, případně vyšší.

Při výběru nástěnného svítidla nad zrcadlo vždy přemýšlejte koncepčně. Stejně jako by světlo mělo být funkční, mělo by také do interiéru zapadat vzhledově. Vyznačuje se vaše koupelna ostrými nebo oblými hranami? Podle toho vybírejte tvar nástěnného svítidla. Preferujete modernu? Mohlo by se vám líbit futuristické svítidlo Prezent Spirit. Jste spíše milovníci retro designu? Podívejte se na klasická oblá svítidla Prezent Naos.

Pokud máte úplně novou koupelnu, pravděpodobně také sháníte pěkné stropní svítidlo do koupelny. V našem výběru najdete jak kulatá, tak hranatá svítidla s nejrůznějšími technickými specifikacemi, které zajistí příjemné osvětlení i v náročnějších podmínkách vlhka koupelny. Často hraje také rozhodující úlohu cena: proto jsme pro vás připravili kategorii levných koupelnových svítidel a také luxusních koupelnových svítidel.

Platobne metody