INELS

Nabízíme všechny možnosti od značky iNELS na plnohodnotné ovládání inteligentní domácnosti.
Zajišťujeme kompletní servis od poradenství přes návrh až po samotnou realizaci.

Co mohu kontrolovat?

osvětlení
Nejen stmívání na požadovanou úroveň, ale také seřízení světelných scén pro každou příležitost. Časová prodleva pro zapnutí osvětlení - programovatelný schodišťový automat. Stmívání různých zdrojů světla, včetně LED žárovek a RGB pásků.

stínění
Rolety, dveře a markýzy lze ovládat pomocí libovolného ovladače, včetně aplikace z chytrého telefonu. Jedna z výhod je seřízení časového ovládání v týdenním režimu. Je také možné, aby se automaticky řídilo žaluzie v závislosti na intenzitě slunečního záření.

spotřebiče
Můžete zapnout nebo vypnout prakticky jakýkoli spotřebič, který je zapnutý v zásuvce.

vytápění
Je možné nastavit teplotu v každé místnosti pomocí jednoho tlačítka nebo aplikace ve Vašem chytrém telefonu. Spínací jednotky nebo bezdrátové termohlavice ovládají zdroj tepla, kterým může být podlahové topení, elektrické topení nebo alternativní zdroj tepla.

IP kamery
Je možné připojit až devět videokamer bezdrátově a zobrazit je v aplikaci Vašeho chytrého telefonu, s možností ovládat jejich z ní.

klimatizace
iNELS zvládne řízení centrálního vytápění, větrání a také klimatizace. Regulace vytápění je možná z lokálních regulátorů nebo centrálně.

Pokud máte zájem o sjednání schůzky v našem showroomu v Bratislavě na Zlatých píscích v obchodním centru bydlení stylu, kontaktujte nás na info@profisvietidla.sk.
Pro více informací o systému iNELS najdete na www.inels.sk.

Platobne metody