PHILIPS HUE PHOENIX SPOT 31155/31/PH

PHILIPS HUE PHOENIX SPOT 31155/31/PH

Je nám líto, produkt již není v naší nabídce.
-13,1%

Cena

1 552,00 Kč

1 349,00 Kč s DPH

Ušetříte: 203,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Žárovky součástí
  • LED svítidlo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696126622

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1256

Parametre

Záruka3
Výška840
Průměr14
Otvor na výřez125
Minimální zápustní vzdálenost100
Hmotnost0,296
Závit / PaticeLED
Spotreba5
Ekvivalent30
Světelný zdroj5W LED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny331
Barva světlaTeplá bílá
Barva světla v Kelvinech2200-6500
CRI index podání barev80
IP20
Napětí220-240
Barva svítidlaBílá
Materiál svítidlaPlast, Kov
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno

Popis

4 světelné recepty pro vaše denní aktivity
Získejte to nejlepší světlo pro všechny vaše aktivity. Svítidlo Philips hue obsahuje 4 světelné recepty, pomocí kterých si dokážete správně posvítit na všechny vaše denní aktivity. "Energický" recept vás ponoří do chladného a podmanivého světla, které vám dodá potřebnou energii. Recept "Koncentrace" pomocí precizně nastaveného ostrého bílého světla zvýší vaši schopnost koncentrace, abyste zvládli všechny své denní aktivity. Recept "Čtení" generuje optimálně teplé bílé světlo, které nenamáhá vaše oči - ideální volba pro čtení dobré knihy. Recept "Relaxace" vám pomůže odpočinout si s jemné zářícím bílým teplým světlem.

Pokročilé vytváření atmosféry s teplým až studeným bílým světlem
Nastavte tu pravou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel LED. Pomocí aplikace ve vašem inteligentním zařízení nastavte jakýkoliv odstín bílého světla od chladného povzbuzujícího denního světla (6 700K) až po uklidňující teplé bílé světlo (2 200K).

Beznámahové a jemné ztlumení bez znovu připojování vašeho domu
Nastavte jas svítidel Philips Hue snadno a bez námahy pomocí inteligentního zařízení. Bez potřeby znovu připojování nebo instalace nástěnného stmívače.

3D textura pro třpytivý světelný efekt
Hue Phoenix obsahuje 3D texturu, která vylepšuje vzhled a poskytuje příjemné rozptýlení světla. Povrch lampy je pokryt hexagonální vzorem, který zachycuje a odráží světlo, které vytváří třpytivý efekt. Efekt se mění v závislosti na úhlu pohledu, což z Hue Phoenix dělá ve vašem domově dynamický a nepřehlédnutelný dekorativní kousek, i když jsou světla vypnuta.

Kompletní možnost kontroly z inteligentního zařízení s rozšířenými funkcemi
Když svítidlo Philips hue propojíte s mostem aplikace hue, získáte přístup ke kompletní nabídce možností osvětlení. Svítidlo hue je možné ovládat bezdrátově z libovolného zařízení se systémem iOS nebo Android prostřednictvím aplikace Philips hue nebo libovolné externí aplikace vyvinuté pro systém hue. Nastavujte časovače, oznámení, alarmy, geografické hranice pro účely softwarového zabezpečení a synchronizujete jej se systémem domácí zábavy, abyste dokázali kompletně využít možnosti nabízené systémem hue.

Získejte světelné upozornění a zůstaňte připojeni
Nastavte svítidla Philips Hue tak, aby vás upozorňovali na příchozí hovory, zprávy, aktualizace v rámci sociálních médií, setkání, počasí a další příslušné přenosy dat získávány prostřednictvím vašeho inteligentními zařízení. Prostřednictvím platformy IFTTT můžete nastavit různé reakce vašich svítidel. Okolní světelné upozornění funkce Hue představují příjemný způsob, díky kterému budete informováni a připojeni.

Nastavte zapínání a vypínání svítidel, když jste mimo domov
Vytvořte dojem, že jste doma, i když jste pryč. Nastavte plánované alarmy nebo použijte časovače na zapnutí a vypnutí světel v pevném nebo náhodném čase. Díky online přístupu můžete ovládat domácí osvětlení přímo pomocí aplikace ve vašem inteligentním zařízení. Aktivujte v aplikaci zónové monitorování (geofencing) a vaše světla se automaticky zapnou a vypnou, když vstoupíte do domu nebo když ho opouštíte. Pohodlné a bezstarostné - kdekoliv jste.

vždy aktuální
Systém Philips hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují stále nové a nové funkce. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašeho výrobku hue.

Připojte až 50 žárovek a svítidel hue
K mostu Philips hue můžete připojit až 50 žárovek nebo svítidel. Jednoduše začněte s libovolnou se startovacích souprav a postupně přidávejte další výrobky Philips hue. Své svítidla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips hue určené pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android.

Platobne metody