PHILIPS HUE LED STRIPE 1M 71902/55/PH

PHILIPS HUE LED STRIPE 1M 71902/55/PH

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13,3%

Cena

795,00 Kč

689,00 Kč s DPH

Ušetříte: 106,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Žárovky součástí
  • LED svítidlo
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696129555

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1123

Parametre

Záruka3
Výška3
Šířka11
Délka1000
Hmotnost0,053
Závit / PaticeLED
Typ žárovkyLED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny800
Barva světlaRGB
Barva světla v Kelvinech2000-6500, RGB
IP21
Materiál svítidlaPlast
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno

Popis

Flexibilní svítidlo s délkou 1 metr, které lze prodloužit a zkrátit na požadovaný rozměr
Prodloužení pro světelné pásy Hue LightStrip Plus s délkou 1 metr se dá jednoduše připojit k pásům Hue LightStrip Plus. Lze jej upravit do téměř každého tvaru a pomocí pásky na zadní straně upevnit na prakticky každý pevný povrch. V případě potřeby můžete pás zkrátit na potřebný rozměr na značkách označených nůžkami. Světelný pás LightStrip Plus začleňte do nábytku, pod kuchyňské skříňky nebo jeho jemným nepřímým světlem zvýrazněte architektonické prvky. Světelný pás Hue LightStrip Plus představuje ten nejuniverzálnější a nejzářivější světelný zdroj, který oživí vaše prostory.

Vysoký světelný výkon na funkční a dekorativní využití
Díky vysokému výkonu 800 lumenů a výbornému světelnému rozsahu po celé délce poskytuje světelný pás Hue LightStrip Plus dostatek světla na to, aby se mohl využívat jako dekorativní a rovněž funkční světelný zdroj.

Hrajte se s teplým či studeným bílým světlem a 16 miliony barev
Hrajte si se světlem a vyberte si z 16 milionů barev pomocí aplikace Hue, která vám umožní přizpůsobit světlo vaší náladě. Světelný pás Philips Hue LightStrip Plus záři v dokonalých barvách od prvního po poslední prodloužení. Oživte výjimečnou chvíli zachycenou na vaší oblíbené fotografii explozí barev. Uložte si oblíbené nastavení světla a navoďte oblíbené scény jediným dotykem prstu.

Synchronizujte světla Philips Hue s filmy a hudbou
Rozšiřte svůj zážitek z TV na celou místnost nebo posuňte zážitek z hraní her na vyšší úroveň. Stáhněte si aplikaci třetí strany a objevte úžasné možnosti, které nabízí osvětlení Philips Hue. Nebo synchronizujte světlo se svou oblíbenou hudbou a vychutnejte si naplno každý tón. Proměňte kteroukoliv místnost na taneční parket a sledujte, jak světlo reaguje na hudbu. Stáhněte si jednu z aplikací třetí strany a začněte párty s osvětlením Philips Hue.

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Dodejte si energii, soustřeďte se, čtěte a relaxujte se světlem
Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, ostražitost a každodenní rutinní aktivity. Pomocí aplikace můžete světlo optimálně přizpůsobit aktuálnímu momentu. Světlá Philips Hue vám pomáhají při dobíjení energie, soustředění, čtení a relaxaci. Změňte každodenní jednotvárnost na chvíle, které si můžete vychutnat. Pociťte ten rozdíl. Ciťte se lépe.

Ovládejte vaše světla z kteréhokoliv místa
Vaše světla můžete ovládat na dálku z kteréhokoliv místa. Zkontrolujte, zda jste před odchodem z domu nezapomněli vypnout světla a zapněte je, pokud se zdržíte v práci. Díky technologii geofencing vás mohou světla dokonce přivítat po příchodu domů nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Naším cílem je zjednodušit váš život a poskytnout vám pocit jistoty inteligentním a užitečným způsobem.

Nastavte plánované zapnutí světel pro snadnou automatizaci domácnosti
Součástí aplikace Philips Hue je funkce plánování, díky níž mohou světla Philips Hue vytvořit dojem, že jste doma, i když jste právě pryč. Nastavte světla, aby se zapnuli v přednastaveném čase a po vašem příchodu domů byly zapnuté. Dokonce můžete nastavit různé časy pro osvětlení jednotlivých místností. A také můžete světla nastavit, aby se během noci postupně vypnuli, takže si už nemusíte dělat starosti, zda jste nechali některé ze světel zapnuto


Ovládejte své světla podle sebe
Připojte světla k přemostění Philips Hue a začněte objevovat nekonečné možnosti. Pomocí aplikace Philips Hue ovládejte světla přes smartphone nebo tablet, případně přidejte ke svému systému spínače na aktivaci světel. Nastavte časovače, upozornění, budíky a další funkce, abyste si mohli naplno vychutnat možnosti, které nabízejí světla Philips Hue.


Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (není součástí balení) lze připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Jednoduše začněte s libovolnou ze startovacích souprav nebo samostatným přemostěním a postupně přidávejte další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Platobne metody
Zvolte svou zemi: