Dětské stolní lampy

Dětský svět je plný fantazie. Podpořte ji a pořiďte svým ratolestem dětskou lampu, která jim bude každý den dělat radost. Jaké pohádky vaše dítě zbožňuje? Ty s princeznami, s autíčky nebo s letadýlky? U nás najdete všechny tyto „hrdiny“. Dětskou lampu můžete umístit na noční stolek, kdy vám poslouží jako zdroj světla pro předčítání pohádky na dobrou noc, nebo ji můžete svému malému andílkovi umístit na pracovní stůl, kde mu posvítí na jeho první umělecká díla.

Vždy dbejte na to, aby dětská lampa vydávala dostatek světla a také na to, aby něco vydržela. Rodiče si velmi chválí, když se dá dětská lampa pevně přichytit k desce stolku, a když se dá flexibilně nastavit. V naší nabídce najdete jak lampičky pro nejmenší, tak stolní lampy pro starší děti s motivy populárních filmů i lampičky s neutrálním vzhledem, které mohou dítě provázet celé dětství až do dospělosti. Dbejte také na výběr lampičky s vhodně umístěným vypínačem, který dítěti umožní, aby si lampičku samo vypínalo i zapínalo.

Abyste vybrali ideální lampičku pro vaše dítě, přečtěte si 9 nejčastějších chyb týkajících se osvětlení nebo další články z naší poradny. V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat naše specialisty na zákaznické lince. Rádi vám pomohou s výběrem toho správného osvětlení přesně pro vaše potřeby.

Platobne metody