PHILIPS HUE TAP Dotykový spínač EU

PHILIPS HUE TAP Dotykový spínač EU

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13,2%

Cena

1 899,00 Kč

1 649,00 Kč s DPH

Ušetříte: 250,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743133

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1137

Parametre

Záruka3
Dotykové ovládáníAno

Popis

4 tlačítka na aktivaci 4 různých zátiší
Pomocí dotykového spínače Philips Hue si můžete předvolit 4 oblíbené světelné zátiší. Vyberte zátiší, které jste sami vytvořili, některé ze zátiší, které pro vás vytvořil Philips nebo naprogamujte jedno z tlačítek tak, aby vypínalo všechna světla. Požadovanou konfiguraci můžete jednoduše dosáhnout přes aplikaci Philips Hue. Je to jen na vás.

Umístěte tam, kde potřebujete spínač světla
Dotykový spínač Philips Hue můžete umístit a používat kdekoli v domácnosti - může být namontován na stěně u vchodových dveří, položený vedle vašeho oblíbeného křesla či na nočním stolku. Se spínačem Philips Hue bude funkční, každodenní osvětlení ještě praktičtější. Jelikož je spínač bezdrátový, můžete ho umístit kdekoliv pomocí šroubů, případně pomocí lepicí pásky na jeho spodní straně.

Bezdrátový spínač a dálkové ovládání v jednom
Se spínačem Philips Hue Tap máte své oblíbené zátiší vždy na dosah ruky. Dá se vysunout ze zadního panelu, takže jej můžete pohodlně používat jako dálkové ovládání.

Poháněný kinetickou energií - nevyžaduje baterie
Spínač Philips Hue Tap je poháněn kinetickou energií a ovládá se dotykem. Nevyžaduje baterie. Má tedy pozoruhodnou spotřebu energie nula wattů, takže je inteligentnější, ekologičtější, nemine baterie a je praktický.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (není součástí balení) lze připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Jednoduše začněte s libovolnou ze startovacích souprav nebo samostatným přemostěním a postupně přidávejte další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Platobne metody