PHILIPS HUE Starter kit 3 SET GU10 White and color + bridge

PHILIPS HUE Starter kit 3 SET GU10 White and color + bridge

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13%

Cena

6 324,00 Kč

5 499,00 Kč s DPH

Ušetříte: 825,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718696508626

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1136

Parametre

Záruka3
Výška71
Průměr50
Závit / PaticeGU10
Typ žárovkyLED
Spotreba6,5
Ekvivalent25
Lumeny250
Barva světlaRGB
Barva světla v Kelvinech2000-6500, RGB
CRI index podání barev80
Vyzařovací úhel160
Životnost25 000

Popis

Pohrajte si se světlem a vyberte si ze 16 milionů barev
Pohrajte si se světlem a vyberte si ze 16 milionů barev v aplikaci Hue pro přizpůsobení světla vaší náladě. Použijte oblíbenou fotografii a oživte daný speciální moment paprsky světla. Uložte si oblíbené nastavení světla a obnovte jejich vždy, když budete chtít, a to jediným ťuknutím prstu.

Synchronizujte světla Philips Hue s filmy a hudbou
Rozšiřte svůj zážitek z TV na celou místnost nebo posuňte zážitek z hraní her na vyšší úroveň. Stáhněte si aplikaci třetí strany a objevte úžasné možnosti, které nabízí osvětlení Philips Hue. Nebo synchronizujte světlo se svou oblíbenou hudbou a vychutnejte si naplno každý tón. Proměňte kteroukoliv místnost na taneční parket a sledujte, jak světlo reaguje na hudbu. Stáhněte si jednu z aplikací třetí strany a začněte párty s osvětlením Philips Hue.

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Dodejte si energii, soustřeďte se, čtěte a relaxujte se světlem
Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, ostražitost a každodenní rutinní aktivity. Pomocí aplikace můžete světlo optimálně přizpůsobit aktuálnímu momentu. Světlá Philips Hue vám pomáhají při dobíjení energie, soustředění, čtení a relaxaci. Změňte každodenní jednotvárnost na chvíle, které si můžete vychutnat. Pociťte ten rozdíl. Ciťte se lépe.

Probuďte se pozvolna s vaším osobním východem slunce
Usnadněte si vstávání a Probuďte se pozvolna, abyste každý den vstávali svěží. Philips Hue vám pomůže vstát z postele příjemným způsobem. Postupně se zvyšující intenzita světla vám zajistí pocit přirozeného vstávání se slunečním světlem - namísto nepříjemného vstávání na zvonění budíku.

Ovládejte vaše světla z kteréhokoliv místa
Vaše světla můžete ovládat na dálku z kteréhokoliv místa. Zkontrolujte, zda jste před odchodem z domu nezapomněli vypnout světla a zapněte je, pokud se zdržíte v práci. Díky technologii geofencing vás mohou světla dokonce přivítat po příchodu domů nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Naším cílem je zjednodušit váš život a poskytnout vám pocit jistoty inteligentním a užitečným způsobem.

Nastavte plánované zapnutí světel pro snadnou automatizaci domácnosti
Součástí aplikace Philips Hue je funkce plánování, díky níž mohou světla Philips Hue vytvořit dojem, že jste doma, i když jste právě pryč. Nastavte světla, aby se zapnuli v přednastaveném čase a po vašem příchodu domů byly zapnuté. Dokonce můžete nastavit různé časy pro osvětlení jednotlivých místností. A také můžete světla nastavit, aby se během noci postupně vypnuli, takže si už nemusíte dělat starosti, zda jste nechali některé ze světel zapnuté.

Ovládejte své světla podle sebe
Připojte světla k přemostění Philips Hue a začněte objevovat nekonečné možnosti. Pomocí aplikace Philips Hue ovládejte světla přes smartphone nebo tablet, případně přidejte ke svému systému spínače na aktivaci světel. Nastavte časovače, upozornění, budíky a další funkce, abyste si mohli naplno vychutnat možnosti, které nabízejí světla Philips Hue.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Kompatibilní s technologií Apple HomeKit
Startovací sada Philips Hue s bílým a barevným světlem je kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Požádejte funkci Siri, aby zapnula nebo ztlumila vaše světla, případně vyvolala předvolby, aniž byste se dotkli jakéhokoliv tlačítka. Prostřednictvím aplikací třetích stran můžete dokonce propojit své světla s jinými zařízeními s podporou technologie Apple HomeKit.

Platobne metody