Philips HUE Senzor pohybu EU

Philips HUE Senzor pohybu EU

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-18,1%

Cena

1 099,00 Kč

900,00 Kč s DPH

Ušetříte: 199,00 Kč


  • Skladem - Dodání do 48 hodin < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743171

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1278

Parametre

Záruka3
Výška55
Šířka55
Hloubka20
Svítidlo se senzoremAno

Popis

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (je součástí balení) lze připojit až 50 světel a různých výrobků. Jednoduše začněte s libovolnou z dostupných startovacích souprav nebo samostatným přemostěním a začněte přidávat další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí aplikace Philips Hue pro systémy iOS a Android. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Zapíná světla Hue pouze při zaznamenání pohybu
Připojte snímač pohybu Philips Hue ke svému přemostění Philips Hue Bridge prostřednictvím aplikace Philips Hue a když vstoupíte do místnosti, světla se automaticky zapnou. Ideální pro koupelny, chodby, sklepy nebo garáže. V aplikaci můžete vybrat, která scéna nebo světelné nastavení se použije při zaznamenání pohybu. Když více není zaznamenáván pohyb, světla se vypnou automaticky.

Automatické zapnutí mírného nočního světla
Během dne a v noci je možné použít rozdílné nastavení. Během dne může snímač zapnout jasné bílé světlo, abyste lépe viděli, v noci, když vaše dítě vyjde z postele, může zapnout mírně noční světlo dostatečně jasné na to, aby pomohlo zorientovat se ve tmě, ale aby nevzbudily celou rodinu.

Zažehne pouze tehdy, když je to nutné
Díky integrovanému snímači světla se vaše světla zapnou pouze tehdy, když je to potřeba. Citlivost snímače jednoduše nastavíte pomocí aplikace Philips Hue, takže snímač zapne světla pouze když potřebují světlo Pohybový snímač pomáhá šetřit energii vypnutím světel v nevyužívaných oblastech. Když snímač neregistruje pohyb, světla se po uplynutí nastaveného času před automatickým vypnutím ztlumí.

Žádné kabely, takže ho můžete umístit kdekoli ve své domácnosti
Snímač pohybu je napájen z baterie, takže nepotřebuje žádné kabely a snadno ho nainstalujete kdekoli ve své domácnosti. Instalace je otázkou několika minut, jednoduše ho postavte na polici nebo stolek u zdi, případně jej pomocí přibalené šrouby zavěste na stěnu nebo strop, dokonce jej můžete magneticky připevnit ke kovovým povrchům. Snímací úhel můžete upravit natočením snímače správným směrem.

Platobne metody