PHILIPS HUE IRIS 71999/60/PH

PHILIPS HUE IRIS 71999/60/PH

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-26,5%

Cena

3 265,00 Kč

2 399,00 Kč s DPH

Ušetříte: 866,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Žárovky součástí
  • LED svítidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718291480310

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1131

Parametre

Záruka3
Výška150
Šířka165
Délka222
Hmotnost0,807
Závit / PaticeLED
Spotreba10
Ekvivalent20
Světelný zdroj10W LED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny210
Barva světlaRGB
Barva světla v Kelvinech2000-6500, RGB
Vyzařovací úhel120
IP20
Napětí220-240
Životnost15 0000
Barva svítidlaBílá
Materiál svítidlaPlast
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno
Způsob zapojení do sítězapojenie do zásuvky

Popis

Ovládání prostřednictvím inteligentních zařízení se systémem iOS a Android
Stačí synchronizovat své světla s existujícím mostem Philips Hue. Pak budete moci bezdrátově ovládat světla z kteréhokoliv místa v domě. Ať už je to z obývacího pokoje, jídelního stolu nebo z vaší ložnice, vaše inteligentní zařízení dokáže ovládat kterékoliv světlo připojení k mostu.

vždy aktuální
Systém Philips hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují stále nové a nové funkce. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašeho výrobku hue.

Připojte až 50 žárovek a svítidel
K existujícímu mostu Philips Hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Stačí začít s jakoukoliv prodlužovací soupravou a můžete začít přidávat různé kombinace, žárovky Philips Hue nebo Philips Friends produktů Hue. Klepnutím prstu můžete nyní ovládat jakékoliv připojené svítidlo v domě.

Vytvořte si světelné nastavení na základě svého oblíbeného obrazu
Použijte váš oblíbený obraz a vytvořte dokonalou barevnou scénu pro speciální příležitosti. Vraťte se zpět v čase a znovu prožijte dané okamžiky předáním svého vlastního obrazu a nalaďte světla příslušným způsobem. Ke každému nastavení můžete přidat až 50 žárovek a vzpomínejte, vše jen jednoduchým klepnutím prstu

Použijte světlo, které vám pomůže během vašeho spánku
Funkce časovače vám neumožňuje jen předem nastavit čas, kdy se jednotlivé části produktů hue rozsvítí - kvůli světlu, když přicházíte večer domů. Umožní vám také postupem času světla měnit. Použijte ho na přeměnu jednotlivých částí produktů hue na světlo při probuzení. Nastavte ho předem na intenzitu postupného rozjasňování, které vás probudí ze spánku jemným způsobem oproti náhlému pípnutí nebo zvonění běžného budíku. V noci můžete časovač nastavit tak, aby světla postupně vypínal, čímž vám pomůže přirozeně usnout.

Vychutnejte si dynamické světelné efekty synchronizované s daným okamžikem
Ekosystém hue je pro developery zcela otevřený. V rámci této komunity dochází pro funkci hue k vývoji velkého množství aplikací. Důsledkem toho vznikly otevřené možnosti vytvoření kreativních a dynamických světelných schémat na synchronizaci vašich svítidel s vaší oblíbenou hudbou - a párty může začít.

Nastavte zapínání a vypínání svítidel, když jste mimo domov
Vytvořte dojem, že jste doma, i když jste pryč. Nastavte plánované alarmy nebo použijte časovače na zapnutí a vypnutí světel v pevném nebo náhodném čase. Díky online přístupu můžete ovládat domácí osvětlení přímo pomocí aplikace ve vašem inteligentním zařízení. Aktivujte v aplikaci zónové monitorování (geofencing) a vaše světla se automaticky zapnou a vypnou, když vstoupíte do domu nebo když ho opouštíte. Pohodlné a bezstarostné - kdekoliv jste.

Možné umístit kamkoliv, dokonale zapadne do vašeho interiéru
Barevné svítidlo Philips Friends Iris je navrženo tak, aby vytvořilo nepřímé okolní osvětlení a je dokonalým prostředkem, který zvýrazní váš oblíbený nábytek nebo architektonické prvky ve vašem domě. Nadčasový a distingovaný design s možností umístění na spodek vašeho oblíbeného nábytku - dokonale zapadne do vašeho interiéru. A jelikož se jedná o produkt, který je třeba zapojit do zásuvky, můžete jej jednoduše přemisťovat a umístit do kterékoliv dostupné zásuvky.

Upravte atmosféru barevným světlem
Vyberte si ze 16 milionů barev pro vytvoření osvětlení podle daného okamžiku. Dodejte vašemu domovu důraz. Rozzařte prostor explozí barev. Nebo zahalte stěny do okouzlujících odstínů.

Přesné množství světla
Umístěte barevná světla Philips Friends Iris přesně tam, kde je potřeba. Zvýrazněte vaše oblíbené místo díky světelnému výstupu velikosti až 210 lumenů. Snižte intenzitu a nechte splynout měkké tóny k vytvoření přívětivého světelného efektu v celé místnosti.

Platobne metody
Zvolte svou zemi: