PHILIPS HUE GO 71460/60/PH

PHILIPS HUE GO 71460/60/PH

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13%

Cena

2 529,00 Kč

2 199,00 Kč s DPH

Ušetříte: 330,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Žárovky součástí
  • LED svítidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718696123096

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1105

Parametre

Záruka3
Výška79
Průměr150
Hmotnost0,9
Závit / PaticeLED
Spotreba6
Ekvivalent30
Světelný zdroj6W LED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny300
Barva světlaRGB
Barva světla v Kelvinech2000-6500, RGB
IP20
NapětíAA baterky
Životnost20 000
Barva svítidlaBílá
Materiál svítidlaPlast
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno

Popis

Přenosné svítidlo, které zvedne náladu v každé místnosti
Vneste více světla do svého každodenního života a vezměte si ho s sebou všude tam, kde ho nejvíc potřebujete. Výrobek Philips hue Go je nejuniverzálnější svítidlo určené do domácnosti se světelnou intenzitou až 300 lumenů. Když ho zapojíte do elektřiny, umožní vám zbarvit stěny některou z 16 milionů dostupných barev nebo si vybrat libovolný odstín bílé - od studených po teplé, od maximálního jasu po silně tlumené světlo. Když ho odpojíte od elektřiny, svítidlo hue Go se přemění na přenosný svícen, který můžete nosit s sebou, aby dotvářel atmosféru a vrhal to nejlepší světlo na vaše aktivity. Pohrávejte se se světlem po svém - jediným omezením je vaše vlastní fantazie.

Inteligentní správa napájení z baterie pro maximální svobodu
Osvetľujte prostory novými kreativními způsoby a zároveň dále využívejte všechny možnosti připojení, které nabízí svítidlo Philips hue. Svítidlo Philips hue Go je napájeno dobíjecí interní baterií, která po 1,5 hodinovém nabíjení vydrží napájet zařízení po dobu 3 hodin. Jednoduše odpojte svítidlo hue Go od elektřiny a vezměte si ho s sebou kamkoli ho v domácnosti budete potřebovat. Svítidlo hue Go je v přenosném režimu také možné kompletně ovládat inteligentním zařízením. Vestavěný systém správy napájení z baterie maximalizuje dobu provozu na baterii.

Ovládání na výrobku na změnu světelného efektu
Svítidlo Philips hue Go je možné pohodlně a rychle ovládat dokonce i bez inteligentního zařízení. Nastavení světla je možné ovládat přímo mačkáním inteligentních ovládacích prvků na výrobku. Vyberte si libovolný ze 7 různých světelných efektů: funkční teplé bílé světlo, chladné energické denní světlo a 5 přirozených dynamických světelných efektů vhodných pro speciální příležitosti.

Umocněte výjimečné okamžiky dynamickým osvětlením
Svítidlo Philips hue Go obsahuje 5 patentovaných přirozených dynamických efektů: útulná svíčka, nedělní káva, meditace, magický les a noční dobrodružství. Každý dynamický efekt má vlastní charakteristický průběh a kombinaci barev, aby vytvořil tu pravou atmosféru. Ideální řešení pro romantickou večeři, relaxační koupel či okamžiky rozjímání.

vždy aktuální
Systém Philips hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují stále nové a nové funkce. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašeho výrobku hue.

Připojte až 50 žárovek a svítidel hue
K mostu Philips hue můžete připojit až 50 žárovek nebo svítidel. Jednoduše začněte s libovolnou se startovacích souprav a postupně přidávejte další výrobky Philips hue. Své svítidla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips hue určené pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android.

4 světelné recepty pro vaše denní aktivity
Získejte to nejlepší světlo pro všechny vaše aktivity. Svítidlo Philips hue obsahuje 4 světelné recepty, pomocí kterých si dokážete správně posvítit na všechny vaše denní aktivity. "Energický" recept vás ponoří do chladného a podmanivého světla, které vám dodá potřebnou energii. Recept "Koncentrace" pomocí precizně nastaveného ostrého bílého světla zvýší vaši schopnost koncentrace, abyste zvládli všechny své denní aktivity. Recept "Čtení" generuje optimálně teplé bílé světlo, které nenamáhá vaše oči - ideální volba pro čtení dobré knihy. Recept "Relaxace" vám pomůže odpočinout si s jemné zářícím bílým teplým světlem.

Používejte časovače a světelné oznámení na zpříjemnění každodenní rutiny
Do každého nového dne se probouzejte odpočatí a svěží. Umocněte efekt spánku tím nejpřirozenějším procesům probouzení. Toto svítidlo Philips hue vás budí jemným a přirozeným způsobem. Postupně narůstající intenzita světla ve vás budí dojem, jako byste se budily s vycházejícím sluncem. Naprogramovat můžete i časovače, případně svítidlo Philips hue nastavit tak, aby vás upozorňovalo na příchozí hovory, zprávy, nové události na sociálních sítích, počasí či vám přinášelo další relevantní informace obdržené prostřednictvím inteligentního zařízení.

Světlo, které je navázáno na hudbu, televizi a hry
Vychutnejte si světelné efekty synchronizované s vaší oblíbenou hudbou, rozšiřte svůj zážitek z technologie Ambilight TV na celou místnost nebo prohlubte zážitek z hraní her svítidly Philips hue v kombinaci s externími aplikacemi.

Kompletní možnost kontroly z inteligentního zařízení s rozšířenými funkcemi
Když svítidlo Philips hue propojíte s mostem aplikace hue, získáte přístup ke kompletní nabídce možností osvětlení. Svítidlo hue je možné ovládat bezdrátově z libovolného zařízení se systémem iOS nebo Android prostřednictvím aplikace Philips hue nebo libovolné externí aplikace vyvinuté pro systém hue.
Nastavujte časovače, oznámení, alarmy, geografické hranice pro účely softwarového zabezpečení a synchronizujete jej se systémem domácí zábavy, aby jste dokázali kompletně využít možností nabízené systémem hue.

Platobne metody
Zvolte svou zemi: