PHILIPS HUE FAIR BLACK 40339/30/P7

PHILIPS HUE FAIR BLACK 40339/30/P7

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13%

Cena

6 843,00 Kč

5 950,00 Kč s DPH

Ušetříte: 893,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Žárovky součástí
  • LED svítidlo
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě

EAN: 8718696159156

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1253

Parametre

Záruka3
Výška1500
Průměr444
Hmotnost5,53
Závit / PaticeLED
Spotreba39
Ekvivalent300
Světelný zdroj39W LED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny3000
Barva světlaTeplá bílá
Barva světla v Kelvinech2200-6500
IP20
Napětí220-240
Životnost25 000
Barva svítidlaČerná, Bílá
Materiál svítidlaKov, Sklo
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno
Svítidlo s dálkovým ovladačemAno

Popis

Od teplého bílého světla až po studené denní světlo
Vytvořte tu správnou atmosféru s širokou škálou krásných přirozených bílých světel. Nastavte pomocí aplikace libovolný odstín bílého světla - od studeného denního světla po relaxační teplé bílé světlo. Převezměte kontrolu a vytvořte tu správnou atmosféru. Ani příliš světlou, ani příliš tmavou. Jednoduše dokonalou.

Dodejte si energii, soustřeďte se, čtěte a relaxujte se světlem
Světlo ovlivňuje naši náladu, chování, ostražitost a každodenní rutinní aktivity. Pomocí aplikace můžete světlo optimálně přizpůsobit aktuálnímu momentu. Světlá Philips Hue vám pomáhají při dobíjení energie, soustředění, čtení a relaxaci. Změňte každodenní jednotvárnost na chvíle, které si můžete vychutnat. Pociťte ten rozdíl. Ciťte se lépe.

Probuďte se pozvolna s vaším osobním východem slunce
Usnadněte si vstávání a Probuďte se pozvolna, abyste každý den vstávali svěží. Philips Hue vám pomůže vstát z postele příjemným způsobem. Postupně se zvyšující intenzita světla vám zajistí pocit přirozeného vstávání se slunečním světlem - namísto nepříjemného vstávání na zvonění budíku.

Ovládejte vaše světla z kteréhokoliv místa
Vaše světla můžete ovládat na dálku z kteréhokoliv místa. Zkontrolujte, zda jste před odchodem z domu nezapomněli vypnout světla a zapněte je, pokud se zdržíte v práci. Díky technologii geofencing vás mohou světla dokonce přivítat po příchodu domů nebo se automaticky vypnout, když odcházíte. Naším cílem je zjednodušit váš život a poskytnout vám pocit jistoty inteligentním a užitečným způsobem.

Zaručené plynulé bezdrátové ztlumení
Zažijte zaručeno plynulé ztlumení s Philips Hue. Ne příliš světlé. Ne příliš tmavé. Tak akorát. Nejsou potřebné kabely, elektrikář ani instalace.

Nastavte plánované zapnutí světel pro snadnou automatizaci domácnosti
Součástí aplikace Philips Hue je funkce plánování, díky níž mohou světla Philips Hue vytvořit dojem, že jste doma, i když jste právě pryč. Nastavte světla, aby se zapnuli v přednastaveném čase a po vašem příchodu domů byly zapnuté. Dokonce můžete nastavit různé časy pro osvětlení jednotlivých místností. A také můžete světla nastavit, aby se během noci postupně vypnuli, takže si už nemusíte dělat starosti, zda jste nechali některé ze světel zapnuté.

Ovládejte své světla podle sebe
Připojte světla k přemostění Philips Hue a začněte objevovat nekonečné možnosti. Pomocí aplikace Philips Hue ovládejte světla přes smartphone nebo tablet, případně přidejte ke svému systému spínače na aktivaci světel. Nastavte časovače, upozornění, budíky a další funkce, abyste si mohli naplno vychutnat možnosti, které nabízejí světla Philips Hue.

Připravte se na svůj den
Vynechejte ranní kávu a připravte se na svůj den s chladným a jasným bílým denním světlem, které dodá energii vašemu tělu i mysli. Oceníte to ve chvílích, kdy se potřebujete nastartovat nebo vám pomalu dochází šťáva

Uvolněte se pomocí teplého bílého světla
Vyložte si nohy a uvolněte se při jemné záři bílého světla na dokonalé završení vašeho dne. Uvolňující bílé světlo vám pomůže rozptýlit se ve večerních hodinách a lépe se vyspat.

Zachovejte si pozornost
Zachovejte si pozornost s přesně vyladěným jasným bílým světlem. Je to nejlepší způsob, jak rychle a efektivně splnit každý úkol bez rozptylování - učení se na zkoušku, práci z domu nebo výběr toho správného oblečení.

Platobne metody