Philips HUE DIM kit ovladač na stmívání

Philips HUE DIM kit ovladač na stmívání

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-24,5%

Cena

793,00 Kč

599,00 Kč s DPH

Ušetříte: 194,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696743157

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1143

Parametre

Záruka3
Výška92
Šířka35
Hloubka11
Hmotnost67
Typ žárovkyLED
Svítidlo s dálkovým ovladačemAno

Popis

Ztlumte světla Philips Hue
Připojte stmívací spínač Philips Hue k přemostění Philips Hue, nakonfigurujte ho přes aplikaci a své oblíbené světelné zátiší Philips Hue můžete ovládat bez pomoci inteligentního zařízení. Světla můžete zapnout / vypnout nebo plynule ztlumit svou oblíbenou světelnou scénu na správný jas.

Umístěte tam, kde potřebujete spínač světla
Spínač Hue napájený bateriemi můžete použít jako běžný nástěnný spínač. Můžete ho umístit tam, kde vám to nejvíce vyhovuje, a to pomocí šroubů nebo samolepící pásky na podkladové podložce spínače. Je to rychlá a jednoduchá instalace bez kabelů a jakýchkoli potíží.

Bezdrátový spínač a dálkové ovládání v jednom
Spínač je magnetický a dá se odpojit od podkladové podložky. To umožňuje používat stmívací spínač Philips Hue jako dálkové ovládání světla s vnitřním dosahem až do 12 metrů.

Napájen z baterií na jednoduché umístění v domácnosti
Spínač Philips Hue je napájen z baterií, takže nastavení je rychlé a jednoduché.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips (není součástí balení) lze připojit až 50 světel a 10 kusů příslušenství. Jednoduše začněte s libovolnou ze startovacích souprav nebo samostatným přemostěním a postupně přidávejte další výrobky Philips Hue. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Platobne metody