PHILIPS HUE Bridge AppleHomeKit EU

PHILIPS HUE Bridge AppleHomeKit EU

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-17,6%

Cena

2 182,00 Kč

1 799,00 Kč s DPH

Ušetříte: 383,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky

EAN: 8718696511800

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1195

Parametre

Záruka3
Výška88
Šířka88
Hloubka26

Popis

Odstraňte hranice představivosti a vytvořte svůj systém Philips Hue
Přemostění Philips Hue je vše, co potřebujete k sestavení osobního systému Philips Hue. Ve skutečnosti je to mozek činností, který vám umožní ovládat všechny produkty Philips Hue prostřednictvím aplikace Philips Hue. Po nainstalování přemostění Philips Hue a převzetí aplikace Philips Hue do inteligentního zařízení můžete odstranit hranice své představivosti a vytvořit svůj vlastní systém!

Ovládněte systémem Hue svou domácnost pomocí jakékoli kombinace světel Philips Hue
Vyberte světla Philips Hue podle svého výběru a připojte je k přemostění Philips Hue. Přemostění Philips Hue je dostatečně výkonné, aby zvládlo až 50 světel, takže systémem Hue ovládnete celý svůj dům!

Ovládejte světla tak, jak chcete
V systému Philips Hue můžete také připojit až 10 příslušenství na dodatečné zdokonalení zážitku z osvětlení.

Připojte až 50 světel Philips Hue
K přemostění Hue od společnosti Philips lze připojit až 50 světel a 10 ovladačů. Své světla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips Hue. Systém Philips Hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují nové funkce a vylepšení. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašich výrobků Philips Hue.

Objevte funkce Apple HomeKit pro Philips Hue
Přemostění Philips Hue je kompatibilní s technologií Apple HomeKit. Požádejte funkci Siri, aby zapnula nebo ztlumila vaše světla, případně vyvolala předvolby, aniž byste se dotkli jakéhokoliv tlačítka. Prostřednictvím aplikací třetích stran můžete dokonce propojit své světla s jinými zařízeními s podporou technologie Apple HomeKit.

Platobne metody