PHILIPS HUE BEYOND 71202/31/PH

PHILIPS HUE BEYOND 71202/31/PH

Toto zboží již není na skladě s těmito parametry, ale je k dispozici s jinými.

-13%

Cena

9 464,00 Kč

8 229,00 Kč s DPH

Ušetříte: 1 235,00 Kč


  • Běžně dodáváme do 5 pracovních dnů < 5 ks
  • Akce
  • Akcia mesiaca
  • LED svítidlo
  • Doporučené
  • Žárovky součástí
  • Doprava zdarma
  • Záruka 3 roky
  • Vystaveno v showroome v Bratislavě
  • dopravazdarma

EAN: 8718696121887

Výrobce : PHILIPS

Objed. číslo: phi1104

Parametre

Záruka3
Výška404
Průměr290
Hmotnost2,67
Závit / PaticeLED
Spotreba9
Ekvivalent75
Světelný zdroj9W LED
Žárovky součástíIntegrovaný LED zdroj
Lumeny882
Barva světlaRGB
Barva světla v Kelvinech2000-6500, RGB
Vyzařovací úhel120
IP20
Napětí220-240
Barva svítidlaBílá
Barva těla svítidlaBílá
Barva stínitkaBílá
Materiál svítidlaKov, Sklo
Led svítidloAno
Úsporní svítidloAno

Popis

Ovládání prostřednictvím inteligentních zařízení se systémem iOS a Android
Stačí synchronizovat své světla s existujícím mostem Philips Hue. Pak budete moci bezdrátově ovládat světla z kteréhokoliv místa v domě. Ať už je to z obývacího pokoje, jídelního stolu nebo z vaší ložnice, vaše inteligentní zařízení dokáže ovládat kterékoliv světlo připojení k mostu.

Nastavte zapínání a vypínání svítidel, když jste mimo domov
Vytvořte dojem, že jste doma, i když jste pryč. Nastavte plánované alarmy nebo použijte časovače na zapnutí a vypnutí světel v pevném nebo náhodném čase. Díky online přístupu můžete ovládat domácí osvětlení přímo pomocí aplikace ve vašem inteligentním zařízení. Aktivujte v aplikaci zónové monitorování (geofencing) a vaše světla se automaticky zapnou a vypnou, když vstoupíte do domu nebo když ho opouštíte. Pohodlné a bezstarostné - kdekoliv jste.

vždy aktuální
Systém Philips hue je založen na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee k ovládání vašich světel. Do systému se průběžně doplňují stále nové a nové funkce. Aktualizace softwaru a firmwaru se realizují bezdrátově a vstupují přímo do vašeho výrobku hue.

Připojte až 50 žárovek a svítidel hue
K mostu Philips hue můžete připojit až 50 žárovek nebo svítidel. Jednoduše začněte s libovolnou se startovacích souprav a postupně přidávejte další výrobky Philips hue. Své svítidla můžete následně ovládat dotykem prstu pomocí intuitivní aplikace Philips hue určené pro inteligentní zařízení se systémem iOS a Android.

Zdvojnásobte zážitek pomocí funkce hue
Čtěte a pracujte v harmonii s vašimi pocity, ať už se cítíte uvolněně, plní energie nebo neformálně - vše díky síle světla. Hue Beyond má dvě nezávislé světelné zdroje - světlo směřující vzhůru a stropní svítidlo - takže můžete vytvářet nekonečnou směs barev podle vaší nálady a nastavit funkční osvětlení pro vaši práci nebo jiné úkoly najednou.

Získejte to nejlepší funkční osvětlení pro provedení vaší práce
Získejte to nejlepší funkční osvětlení pro cokoliv, co děláte. Čtěte, pište a dokončete práci díky kvalitním LED svítidlům.

Vytvářejte si nekonečnou směs barev podle vaší nálady
Vyberte jednu barvu nebo zkombinujte různé barvy - díky dvěma nezávislým světelným zdrojem - a vytvořte dokonalou atmosféru podle vaší nálady, ať už se cítíte uvolněně, plní energie nebo dobrodružně.

Získejte jemné upozornění bez rozptýlení
Toto svítidlo Philips hue lze nastavit tak, aby vás jemně upozorňovalo na zprávy, situace v rámci sociálních médií a jiné přenosy dat získávány prostřednictvím vašeho inteligentního zařízení, pomocí nepatrného pulzování barevného světla. Okolní světelné upozornění funkce hue jsou jemné natolik, aby vás nerozptylovalo, ale dostatečně neznatelné na upoutání vaší pozornosti- Představují příjemný způsob, jak uchovat záložky na příchozích zprávách a aktualizace podle toho, jak vám to vyhovuje.

Snadná obsluha díky intuitivní aplikaci hue
Ovládejte své svítidla s intuitivní aplikací hue jen posunutím prstu. Můžete individuálně ovládat každé světlo, vytvořit a uložit své vlastní scenérie nebo použít předepsané osvětlení pro optimální barevný zážitek.

Platobne metody