Opatření v souvislosti s pandemií Covid-19

Vážení zákazníci,

aktuální situace se šířícím se virem COVID-19 nám všem mění životy, naše rituály a zažité "vzorce chování" a proto i my v Profisvitidlách neustále vyhodnocujeme situaci a v zájmu ochrany zdraví našich zaměstnanců, ale také naše zákazníkú přistupujeme k novým opatřením.

Obecně chceme všech vyzvat k odpovědnému chování a zvýšené empatii, která je nyní základním kamenem úspěchu jako při zachování zdraví tak i pro další fungování celé společnosti.

V souvislosti se snahou o zpomalení šíření tohoto viru jsme přijali určitá opatření. Máme připraveny různé varianty dle aktuálního průběhu, abychom ochránili sebe i vás.

Opatření, které jsme do dnešního dne přijali:  

  • Počínaje dnem 12.3.2020. jsme zavřeli náš Showroom, v Bratislavě na Bajkalské ulici. Tím pádem je zrušena možnost osobního odběru Vámi vybraných svítidel. Showroom bude uzavřen až do odvolání.
  • Zrušili jsme možnost posílání zásilek přes Zásilkovnu. Spolu s vládními opatřeními dochází k uzavírání některých výdejních míst Zásilkovny a my o tom nejsme informováni včas. Vzhledem k tomu, že následkem toho zůstávají vaše zásilky v uzavřených výdejnách a vy k nim nemáte přístup, rozhodli jsme se toto riziko nepodstupovat. Zásilky k vám odcházejí výhradně kurýrem GLS.
  • Po dohodě s kurýrní společností, bychom Vás chtěli informovat, že zboží nadále doručujeme i na dobírku, avšak platba u kurýra bude z hygienických a bezpečnostních důvodů možná výhradně kartou. Eliminováním nezbytného osobního kontaktu kurýra se zákazníkem se výrazně snižuje možnost přenosu nákazy a také se zrychluje proces doručování balíků!
  • Zároveň bychom Vás chtěli požádat, abyste si pro objednané zboží přišli k vozidlu kurýra a nevyžadovaly od něj doručení PŘÍMO před bytové dveře, do kanceláře v obchodním centru. Příjemce by měl zároveň při přebírání stejně jako kurýr používat ochranné pomůcky (roušky, rukavice ...) a dodržovat bezpečný odstup od kurýra.
  • Z výše uvedených důvodů může dojít ke zpoždění některých balíků. Především se to týká balíků do zahraničí, protože mezinárodní přeprava každý den čelí novým a novým překážkám v podobě uzavřených hranic a kolonám, které na hranicích vznikají v důsledku preventivních opatření proti šíření onemocnění COVID-19.
  • V našem skladu dbáme na základní hygienické předpisy a snažíme se zajistit svým zaměstnancům co největší ochranu zdraví při práci. Zajistili jsme pro každého ochrannou roušku, pracovní rukavice a tak dbáme i na to, aby vaše zásilky byly ochráněny.

 S pozdravem a přáním hodně trpělivosti, klidu a hlavně zachování pevného zdraví

 

Váš tým Profisvítidla.cz

 

 

Platobne metody