Lustry do ložnice

Lustry už dávno neslouží jen k osvětlení. A obzvlášť ty v ložnici. Správně zvolenými svítidly dokážete změnit styl celého pokoje, oživit ho i dodat mu šmrnc. Lustr nad hlavou v ložnici je jedna z prvních věcí, na které vám ráno padne zrak. Dopřejte si ráno hezký výhled. V naší nabídce najdete moderní designová svítidla od firmy LUXERA i umělecké vintage lustry TIFFANY. Zkrášlete svou ložnici prvotřídními lustry a probouzejte se s radostí. Nabízíme širokou škálu lustrů do ložnice za skvělé ceny.

Lustr by měl celkově ladit se stylem ložnice, může být i výrazný, ale neměl by být příliš robustní, aby vás nerušil z klidu, za kterým do ložnice obvykle chodíme. Vybírejte proto příjemné teplé barvy a nezapomeňte na vhodnou výšku lustru, která se odvíjí od výšky stropu vaší ložnice. V našem e-shopu můžete vybírat z extravagantnějších křišťálových lustrů, stejně jako decentnějších lustrů s různými počty svícnů v různorodých provedeních.

Do lustru v ložnici je vhodné pořídit žárovky s teplým bílým osvětlením, které navodí příjemnou atmosféru. Pokud máte v ložnici velmi nízký strop, nebo jste naopak vy vysocí, bude se vám hodit náš široký výběr stropnic. Pokud byste potřebovali s koupí nového světla poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Platobne metody